כשמדובר בשירות ניקוי מזרנים, המקצועיות היא נדרשת. מדובר בתחום רחב מאוד של שירותי ניקוי, עבור מזרונים מסוגים שונים, שגם דורשים שיטות ניקוי שונות לפעמים. בואו נבין מדוע חשוב לנקות מזרן בזהירות, ולמה מלכתחילה כל כך חשוב להקפיד על מזרן נקי.

על פי בדיקות מוכחות וגם לפי מחקרים שנעשו בתחום זה של ניקוי מזרנים מסוגים שונים, מזרנים צוברים משקל עם הזמן. מה זאת אומרת? מאוד פשוט, לאחר בערך שנה, המזרן הביתי שלכם ישקול בערך 8 ק"ג יותר מאשר משקלו המקורי כשנרכש. אם שאלתם את עצמכם מדוע זה קורה, זה מפני שבזמן השינה אנחנו מפרישים נוזלי גוף שונים, המזרן סופג תאי עור מתים, המזרון צובר לחות, לכלוכים שומניים ועוד שלל דברים לא הכי בריאים או נעימים. כעת, לאחר שהסרנו את זה מהדרך, בואו נדבר על ניקוי מזרנים יעיל ומקצועי. 

הבדלים בין סוגי מזרנים

ניקוי מזרון לבד או ניקוי מזרן בסיוע חברת ניקוי? 

בכדי לנקות מזרון כמו שצריך, אתם יכולים לקנות תכשירי הקצפה שונים (תכשירים שאנשים מרססים בכדי להקציף את הלכלוך למעלה ואז להסירו), אך כדאי  תמיד להתייעץ עם חברת ניקוי מזרונים באזורכם, היות ויכול להיות שאתם פשוט תגרמו למזרון לספוג את התכשיר בו השתמשתם. מה יצא לנו מזה בעצם? מזרן שעכשיו אפילו ישקול עוד יותר, בעקבות כך שהוא ספג את התכשיר בו השתמשנו בניסיון הניקוי העצמי. 

שירות ניקוי מזרונים מומלץ ניתן באהבה רבה למקצוע, על ידי צוות המומחים של חברת Clean2u . גם אתם, מוזמנים להימנות כחלק מרשימת הלקוחות המרוצים של החברה. צרו קשר עוד היום. 

רוכשים את הכבוד הנכון למזרן שלכם – Clean2u 

כשאתם בוחרים שירות ניקוי מומלץ לרהיטים, אתם חייבים לבחור בחברה עתירת ניסיון, אך לא פחות חשוב מכך, חשוב לבחור בחברת ניקיון שתקפיד לרכוש כבוד לציוד שלכם. מזרנים של אנשים חייבים אבחון מדוקדק לפני ניקוי. חברת ניקוי מזרנים חובבנית, לעיתים בכלל לא תוודא אם המזרן שלכם רגיש לחומרי ניקוי מסוימים. 

חברת Clean2u רוכשת את הכבוד הראוי לכל פריט ציוד וריהוט של אנשים בעת דרישה לניקוי, תיקון, מילוי ריפודים ועוד. צרו קשר עם צוות המומחים של Clean2u בכדי לדעת איזה סוג מזרן יש לכם, ומה הן השיטות והטכניקות הטובות ביותר עבור ניקוי סוג המזרן שלכם. יש לכם מזרן קפיצים? שימו לב שהחדרת תכשירים מסוימים – עשויה לגרום לחלודה! מעבר לכך, ישנם סיכונים רבים אחרים, כך שהקפידו להתייעץ עמנו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *