היות ושטיחים מוגדרים תחת קטגוריה של ציוד ביתי כבד, רוב הלקוחות בדרך כלל יעדיפו לזמן שירות ניקוי שטיחים בבית הלקוח עצמו, ולא לסחוב את השטיח עד לבית העסק של חברת הניקיון. ניקוי שטיחים מתבצע באמצעות מכשירי אדים ואמצעים טכנולוגיים מגוונים, על ידי תכשירים שונים וטכניקות רבות. בואו נדבר קצת שטיחים, ניקוי בבית הלקוח ועוד.

אם אתם תרים אחר חברת הניקיון האידיאלית לאחזקת הרהיטים שלכם, לניקוי שלהם, לחיטוי ולהגנה עליהם, אתם מוזמנים ליצור קשר עם חברת ניקוי ואחזקת רהיטים מומלצת באזור מגורכם. באזור של ירושלים, החברה המומלצת ביותר עבור אחזקת רהיטים, ניקוי רהיטים וחיטוי, היא חברת Clean2u המספקת שירות לעשרות לקוחות מרוצים כל יום. החברה ממוקצעת רבות בכל הקשור לנושא של מילוי ריפודים, תיקון שטיחים אומנותי ועוד. 

חיטוי, הגנה וניקוי שטיחים בבית הלקוח

עד לבית הלקוח – ניקוי שטיח מקצועי

חברת Clean2u מגיעה עד לפתח הבית שלכם, בעוד שהיא מצוידת במכשירים הכי משוכללים עבור ניקוי שטיחים בבית הלקוח. ניקוי שטיח בבית הלקוח מתבצע אך ורק על ידי מומחים אמיתיים, מפני שלפעמים גם אפשר לגרום נזק לשטיח בעקבות שימוש לא נכון בתכשירים כאלו ואחרים. זכרו תמיד, אם אתם מעדיפים לנקות את השטיח שלכם לבד, תמיד תתנסו עם התכשיר בפינה קטנה בקצה השטיח. התכשיר גורם לירידת צבע? מהרו להפסיק וקראו למומחי ניקיון שטיחים עם ניסיון של 15 שנים. 

עם למעלה מ-15 שנים של עשייה בענף הניקיון ואחזקת הרהיטים, חברת Clean2u כיום גאה לספק שירותים רחבים עבור כל רהיט ורהיט בבית שלכם. בשורה התחתונה? אל תמהרו לזרוק את הרהיטים שלכם! צרו קשר עם צוות המומחים של חברת Clean2u וקבלו ייעוץ של בעלי ניסיון רב בתחום. ברוב המקרים, החברה מסוגלת לבצע עבורכם תיקוני רהיטים שיגרמו לבית שלכם לקבל צורה חדשה לגמרי. שווה להתעניין. 

מה השיטה הכי טובה לנקות שטיח? 

ובכן, זו היא שאלה שאין עליה תשובה אחת ספציפית, היות וסוג השטיח מוביל לסוג הניקוי הנדרש. אם אתם צריכים לנקות שטיחים מאוד ישנים שדורשים עבודה עדינה, מומלץ לבחור בתכשירים אקולוגיים ו\או תכשירים עם פחות חומרים כימיים חזקים. תכשירים אלו, יקטינו את הסיכוי לנזק בציוד שלכם בדרך כלל.

צרו קשר עם חברת Clean2u עוד היום בכדי לקבל את הייעוץ האידיאלי עבור ניקוי שטיח בבית הלקוח. ניקוי שטיחים אצל הלקוח מתבצעים בזריזות ובמקצועיות רבה, ואתם מוזמנים לבקש את דבר עצתם של צוותי הניקיון של חברת Clean2u עוד היום.