אודות Clean2u

אם אתם מחפשים אחר השירות המושלם באזור מגורכם, אתם צריכים להכיר חברות ניקוי המתמחות כבר שנים ארוכות בכל מה שקשור לניקיון שטיחים מכל הסוגים, ספות, רהיטים ועוד. חברת Clean2u מספקת שירות עבור לקוחות בסקטור הפרטי והן העסקי, תוך שהיא מותירה אחריה שובל ארוך של לקוחות מרוצים, שתמיד נהנים להמליץ על שירותי החברה למכריהם.

Clean2u – אג'נדת ניקיון מושלם במחירים נוחים 

חברת Clean2u, נוסדה מתוך הרעיון להעניק לאנשים ובתי עסק שונים את שירות הניקוי הטוב ביותר שניתן לספק, תוך כדי שמירה על מחירים סבירים ואטרקטיביים. צוות החברה נבחר בקפידה רבה, והחברה מעסיקה אך ורק אנשי מקצוע אמיתיים שאוהבים את מקצוע הניקוי, תיקון הרהיטים, חיטוי ועוד. החברה פועלת באזור ירושלים כבר 15 שנים, ומספקת שירותים המומלצים על ידי מדריכי המקצוע הנחשבים ביותר בארץ. לאחר 15 שנות עשייה בתחום הניקוי והתיקון של רהיטים שונים, חברת Clean2u כיום מסוגלת לספק שירותים מקצועיים עבור כל מטלת ניקוי, חיטוי מזרנים וספות, תיקון רהיטים ומילוי ריפודים, הגנה, תחזוקת רהיטים ועוד. כשמדובר על רהיטי הבית שלכם, אין כל סיבה להתפשר, מפני שמגיע לכם את הטוב ביותר. 

Clean2u – ניקוי אקולוגי, אנו חברת ניקיון ירוקה

חברת Clean2u משתמשת גם בטכניקות ניקיון היפואלרגני, טכניקות במהלכן צוות הניקוי פועל עם חומרי ניקוי שהם בעלי תקן אמריקאי (EPA). חומרים אלו מיועדים עבור 2 מטרות עיקריות, כאשר הראשונה היא עבודה ירוקה וידידותית בבחינה אקולוגית. המטרה השנייה, היא כמובן ניקוי הרהיטים ביעילות רבה. מדובר בחומרים חזקים מאוד ויעילים, אך יחד עם זאת, גם לא מסבים נזק לסביבתנו. החומרים מכילים כמות פחותה של שלל חומרים כימיקליים שונים, שידועים כבר מזמן כי הם מזיקים לנשימה, לגוף האדם, לבריאותנו ולאיזון האקולוגי. 

Clean2u – מכונות ניקוי מתקדמות 

החברה מחויבת לספק את השירות הטוב ביותר שהיא יכולה להעניק לכל לקוח ולקוחה, והיא לעולם לא תשתמש בפתרונות שאינם רלוונטיים לדרישת הלקוח. במידה וניתן לחסוך לכם כסף על ידי בחירת תכשיר זול יותר לניקוי, כך החברה תנהג בכל מקרה ומקרה. 

חברת Clean2u שמה לעצמה מטרה מאוד: כל לקוח צריך לקבל נטו את השירות והפתרון שמתאימים לו. במידה ואין צורך לשלם על טכניקת ניקוי יקרה יותר, אין כל סיבה לדרוש זאת מהלקוח. ראשית, צוות הניקיון של החברה מאבחן את מצב הרהיט, ורק אז נוקב בהצעת המחיר. לעולם החברה לא תנקוב במחירי עבודה גבוהים שלא לצורך.

Clean2u