לא פעם, אנשים נדרשים להסיר כתמים מאוד עקשניים מהריפודים ברכב, מהשטיחים בבית, מספות ומרהיטים שונים. תכשירי ניקוי לריפודים ושטיחים בדרך כלל יכללו חומרים כימיים חזקים ואין ספק שהם מהווים פתרון מצוין בחלק מהזמן, אך כדאי גם לברר לגבי תכשירי ניקוי ידידותיים לסביבה, שמבצעים עבודה לא פחות טובה. 

חומרי ניקוי שטיחים בשיטת עשה זאת בעצמך

אחד מהחומרים המוכרים ביותר והנפוצים, הוא תכשיר הקצפה. תכשירי הקצפה הם תכשירים שאתם מרססים על גבי הריפוד שלכם, ממתינים מספר דקות, ולאחר מכן מנגבים ומסירים את הלכלוך בעזרת מטליות לחות. שימו לב, במקרים מסוים, יש איסור להשתמש בכל מיני תכשירי הקצפה, היות וסוגי הריפוד עשויים להיות רגישים לתכשירים אלו.

חומרי ניקוי מומלצים לשטיחים וריפודים

חומרי ניקוי לככל סוגי השטיחים

בכדי להימנע מעוגמת נפש, קראו למומחי הניקיון של חברת Clean2u והתאימו לעצמכם תכני ניקיון אידיאלית לריפודים או השטיחים . חומרי ניקוי לריפודים שמשומשים על ידי חברת Clean2u, הינם חומרים ייעודיים עבור כל סוגי הריפודים הקיימים כיום. בזמן קצר ביותר, החברה מתחייבת לתוצאות הטובות ביותר שניתן לספק לכל לקוח ולקוחה. בדקו עוד היום מה הם תכשירי הניקוי המיועדים לסוג רכושכם. 

כאשר מנקים שטיח עדיף להשתמש בחומרי ניקוי או במכונות ניקוי? 

אם ביתכם מצויד ברהיטים ובריפודים מאוד עדינים או ישנים, אין ספק כי מכונות ניקוי הן פחות התשובה בשבילכם, אך לפעמים אפשר להשתמש במכונות ניקוי גם עבור ריהוט קלאסי ועתיק, ישן ועדין. באופן כללי ומבלי לגרוף איזשהו כלל אצבע כזה או אחר, בדרך כלל, כשמדובר בריהוט עדין, עדיף לנקות באופן ידני.

חברת ניקוי ריפודים מומלצת תמיד תדע לאבחן עבורכם את מצב הריהוט, תמיד תדע להתאים לכם תכנית ניקוי אידאלית, ותוציא אתכם הכי מרוצים בעולם, בכדי שגם אתם, תוכלו להיות לקוחות קבועים וליהנות משירותי ניקוי מאוד מקצועיים. 

חומרי ניקוי שטיחים מומלצים

תמיד מומלץ לוודא כי אתם משתמשים בתכשירים המיועדים לספק ניקיון ירוק. ניקיון ירוק, הוא ניקיון שאינו מזיק לאיזון האקולוגי, וניתן להשתמש בתכשירים הללו (שמספקים ניקיון ירוק) עבור סוגים שונים של ציוד וריהוט, ריפודים ועוד. 

חברת Clean2u כאן בכדי לוודא שהריפוד שלכם נשאר נקי לאורך זמן, וניתן לבצע גם הגנה לרהיטים שונים שמספקת הגנה ארוכת טווח, הקטנת הבלאי ועוד. צרו קשר עם מומחי הניקיון האישיים שלכם – חברת Clean2u באזור ירושלים, וקבלו אבחון מדויק ביותר באשר למצב הריהוט שלכם. במידה ונדרשים תיקונים אומנותיים לשטיחים, החברה מספקת גם את השירות הזה. 

Clean2u כל מה שצריך עבור ניקוי שטיחים וריפודים מקצועי ובריא