שירותי תיקון ושחזור שטיחים שטיחים אומנותי

לא רבים מודעים לכך, אבל קיים מקצוע מקסים שנקרא רסטורציה של שטיחים. תיקון שטיחים אומנותי, הוא מקצוע של אנשים הגאים להגדיר את עצמם אומנים לכל דבר. היות וכיום שטיחים נמכרים מאוד בזול ואנשים ממהרים לזרוק אותם במקרה של פגמים, לצערנו למקצוע יש פחות ביקוש היום, אך הוא עדיין קיים, חי ונושם!

במקרים רבים, אנשים מחזיקים ברשותם סוגים שונים של שטיחים הנחשבים מאוד נדירים ו\או יקרים, שטיחים המבטאים את העדות שלהם ומועברים במשפחה דורי דורות וכדומה. בחיים, כמו בחיים, ישנו הנושא של התיישנות החומר, ובדרך כלל שטיחים נדירים דורשים גם תיקונים במשך השנים. התיקונים מתבצעים באמצעות שלל טכניקות ושיטות, כאשר ניתן לציין למשל טכניקה של צביעה עדינה מאוד ומדויקת, כזו המשתלבת בדיוק בשטיח – באופן אורגני ואותנטי. אם בחרתם במתקן שטיחים אומנותי מקצועי, אתם לא תוכלו להבחין בשום הבדל בין התיקון לבין חלקיו המקוריים של השטיח.

ניקוי שטיחים, תיקון שטיח אומנותי ומה שביניהם

לעיתים, יש צורך ממשי לנקות את השטיחים לפני שניתן לבצע בהם תיקונים כאלו או אחרים. במקרים אלו, חברת Clean2u משתמשת בשלל תכשירים ידידותיים לסביבה, שיטות וטכניקות שונות בכדי להבריק את השטיח. לאחר שהשטיח נקי ומצוחצח, ניתן להבחין בפגמים הנדרשים לתיקון. כל עוד השטיח צובר אבק ומטונף, בדרך לא באמת אפשר לראות את התיקון שנדרש לבצע בשטיח.

במקרים רבים, חברת Clean2u פועלת גם עם מכונות ניקוי חדישות ומשוכללות. חברת Clean2u משתמשת באמצעים הטכנולוגיים המשוכללים ביותר שקיימים כיום בשוק, תוך שהיא תמיד מקפידה ראשית לאבחן את מצב הרהיט שהלקוח מבקש את ניקויו. אתם מוזמנים להתייעץ, לתהות ולשאול את צוות המומחים של חברת Clean2u לגבי ניקוי מזרנים מומלץ.

תיקון לשטיח עדין, מה עוד חוץ מצביעה? 

לא פעם, לקוחות מבקשים את תיקוני השטיחים שלהם בעקבות העובדה שמדובר בשטיחים היקרים להם מבחינה סנטימנטלית. במקרים אלו ואחרים, חברת Clean2u תמיד מקפידה לרכוש את הכבוד הראוי לכל שטיח ושטיח. צוות המקצוענים של החברה תמיד מבין את  החשיבות הכרוכה בתיקון ציוד של אנשים, ואתם מוזמנים להתייעץ מתקן שטיחים אומנותי מקצועי לגבי סוג השטיח שלכם.

במקרים מסוימים, נדרשים תיקונים של תפירות, השלמות צבע ועוד. תיקון שטיח אומנותי חייב להתבצע אך ורק על ידי אומנים אמיתיים, שמסוגלים להמשיך את ההמשכיות של הטקסטורה, של הדוגמאות ושל הנראות הכללית של השטיח. צרו קשר עם צוות המקצוענים שלכם – Clean2u

Clean2u