בין אם אתם מתיישבים בסוף היום על ספת עור או על ספות מסוגים שונים של בדים, אתם גם נדרשים לתחזק את אותן ספות. תחזוקה של ספות תוביל לכך שתוכלו לשבת על ריהוט נקי ונעים, עם ריח טוב ומגע נעים. אתם מוזמנים להכיר בסוגי שיטות הניקוי וסוגי הבדים השונים.

חברת Clean2u המרכז לניקוי ספות, שטיחים וריפודים

הבנה בסיבי הבד, התאמה נכונה של חומרים ושיטות

ספות עשויות כותנה ופשתן, הן ספות שדורשות ניקוי מאוד עדין. מדובר בסוג בד שנעים מאוד למגע, אך יש בו חסרון קל. לא מדובר במשהו קריטי, אך היו מוכנים לכך שספות כותנה ופשתן יצברו לכלוך מהר יותר.
בשל כך, ניתן להשתמש באמצעים עדינים של ניקוי בכדי להבריקן. מסטרים לריפודים וניקוי ספות איכותי גם עבור סוג ספות זה.

ספות העשויות מבדים מסוג סינתטי (מיקרופייבר), הן ספות המצויות בדרך כלל בבנייני משרדי ובבתי עסקים שונים, היות ומדובר בספות שאמנם ניתנות בקלות לניקוי (מעין מרקם ניילוני), אך הן פחות נוחות עבור ישיבה ממושכת אל מול הטלוויזיה בערב. עבור ספות מסוג זה, חברת Clean2u מספרת שירותי ניקוי וצחצוח גם כן. יתרון נוסף בספות אלו, טמון בכך שהן אינן ספות שסופגות נוזלים (בזכות המרקם הניילוני).

סוגי ספות וריפודים

שיטות ניקוי של ספה מבדים שונים 

אם ברשותכם ספות מעור איכותי (קיימים סוגים רבים של ספות עור, החל בעור בופאלו, פרה, שור, עגל ועוד) ואתם תרים אחר שירותי ניקוי ספות מקצועיים, אתם צריכים לזכור כי הניקוי של ספות עור הוא קל יותר מאשר ספות בד. ספות מעור איכותי בדרך כלל משתבחות עם השנים, אך יש לתחזקן באופן ראוי. החיסרון בספות מעור, הוא בכך שהן נוטות לבקוע מהחום ומהלחות במידה ואינן מתוחזקות כראוי. 

ייתכן כי ברשותכם גם ספות מסוגי בדים שונים, כמו למשל ספות ג'קרד. ספות אלו עשויות בדרך כלל מניילון ו\או פוליאסטר, מה שמקנה להם מגע פחות נעים ממגע של ספת בד זמש למשל, אך ספות ג'קרד מאוד קלות לניקוי גם כן. חברת Clean2u מרכז לניקוי ספות בירושלים, תשמח לספק לכם שירות ניקוי ספה גם עבור ניקוי ספות ג'קרד, ניקוי ספות זמש ועוד. במידת הצורך, צוות המומחים של חברת Clean2u גם ישתמשו במכונות ניקוי משוכללות להסרת כתמים עקשנים במיוחד וכתמי שומן, נוזלי גוף ועוד. 

צרו קשר עם צוות מומחי ניקוי הספות של החברה וקבלו את הייעוץ האידיאלי, האבחון המדויק והמקצועיות נטולת הפשרות. צוות החברה כאן בכדי לייעץ לכם לגבי אחזקת רהיטים, תיקוני שטיחים אומנותיים ועוד. 

תגובה אחת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *