הבדלים בין סוגי עורות לספות כסאות ורהיטים

אם ברשותכם ספות מעור, הרי שהתברכתם באפשרות לנקות בקלות את הריהוט שלכם. ספות עור בדרך כלל פחות סופגות נוזלים מאשר ספות בד, וניתן לנקותן בקלות יתרה תוך שימוש במטליות לחות, בתכשירי לחות שונים למען אחזקה נכונה, באמצעות מכונות ניקוי ועוד.

קודם כל, חשוב לציין כי מומלץ לקרוא תמיד לאנשי מקצוע, גם אם זה גורע מעט מתקציבכם. חברת Clean2u קמה ונוסדה מתוך הרעיון והשאיפה לספק שירות מקצועי במחירי אטרקציה. החברה פועלת כבר 15 שנים, תוך שהיא מספקת שירותי ניקוי ספות מכל הסוגים למגזר הפרטי והעסקי, הציבורי ועבור ארגונים וחברות שונות. חברת  Clean2u מסוגלת להתמודד עם פרויקטים של ניקוי ספות מכל הסוגים, והניסיון הרב שהחברה רכשה במהלך השנים הוביל אותה למסקנה אחת מוחלטת – אין כתם שהוא בלתי ניתן להסרה מספות עור. בין אם ברשותכם ספת עור בופאלו, עגל, שור, פרה וכדומה, חברת Clean2u תוכל להבריק לכם את הספה באופן שלא תכירו אותה לאחר הטיפול המסור של צוות המקצוענים. 

האם כדאי לנקות לבד ספות עור?

לא רק שכדאי, אפילו מומלץ כמובן. באופן שוטף ובמהלך שגרתכם הרגילה, עליכם לתחזק את ספות העור שלכם, ותוכלו גם לרכוש תכשירי לחות מצוינים שיכניסו בספות העור ברק חדש וניצוץ מנצנץ. שימו לב, לפני שמורחים תכשירי לחות מסוגים שונים על ספות העור, חובה לנקות את הספות בעזרת תכשירים ייעודיים שונים, בעזרת מטלית לחה ועוד. 

במידה ותחליטו למרוח תכשירי לחות על ספות העור שלכם מבלי לנקות אותן לפני כן, אתם בעצם מספקים לבקטריות תזונה עשירה ומגוונה, ויוצרים ממלכות חיידקים על ספות העור שלכם. אין ספק כי הספות מהוות עבור אנשים את פינת המרגוע האולטימטיבית בסופו של יום, ועל כן יש תמיד לדאוג לניקיון המושלם של הספה. חברת Clean2u מספקת שירותי ניקוי ספת עור מכל הסוגים והדגמים, ואתם מוזמנים ליצור קשר עם החברה בכדי לקבל יחס חם ואדיב, מקצועיות נטולת פשרות ושירותי ניקוי ספות מעור מקצועיים לחלוטין. החברה פועלת בירושלים והאזור. 

ניקוי ספות - סוגי ספות עור

סוגי ספות עור

תוכלו למצוא סוגי ספות עור מעור נאפה, אניליין, פולאפ, נובוק, בייקאסט, סמי אניליין ועוד. העור המעובד מקבל "אופי ישיבה" עם תחושה אחרת בכל פעם, ולפעמים ספות עור עשויות להרגיש אפילו דביקות (זה קורה לפעמים עם ספות בייקסט). זכרו כי קיים פתרון עבור הברקת רהיטים וחידושם, אל תמהרו לזרוק ולהתחדש בסלון חדש, מפני שלא תמיד חייבים. בין אם אתם יושבים בסוף יומכם על ספות מעור או על ספות עשויות בדים שונים, אתם חייבים תמיד לוודא תחזוקה שוטפת ומקצועית לספות שלכם ולריהוט. לא מספיק לזמן אנשי מקצוע בתחום ניקוי ספות פעם בשנה, אלא צריך תמיד לבדוק כי הספות נקיות, לא צוברות עובש ולא צוברות כתמים מסיביים של שומן, נוזלי גוף ולכלוכים שונים.

לא מעט אנשים מתגוררים בביתם עם בעלי חיים מסוגים שונים, מה שמוביל בדרך כלל למצבים בהם בעלי החיים ישנים ומשתוללים על הספות והריהוט. בדרך כלל, גם אם מדובר בכלבים ביתיים ומצוחצחים, כלבים נושאים על גופם יותר לכלוך מאנשים, מה שמצריך ממכם אקסטרה תחזוקה של ניקיון ספות. ספות עור, בניגוד לספות בד, לא סופגות לכלוך במידה רבה, אך עדיין אפשר לבצע לא מעט טיפולי מנע ולהקדים תרופה למכה, על ידי תחזוקה נכונה לספות עור. 

ספות עור נפוצות

אחת הבחירות הנפוצות יותר של אנשים בעת שהם רוכשים סלונים מעור, היא הבחירה בסלוני נאפה. סלון נאפה הוא סלון עור שנמצא בבתים רבים, והכוונה היא בעצם לספות העשויות עוף בקר. ייתכן ומדובר בסוגי בקר שונים כמו עגל ושור, אך בדרך כלל מדובר בעור פרה. ספות נאפה קלות מאוד לניקוי וגם לתחזוקה, ותמיד כדאי לזכור למרוח עליהן קרמים ותכשירים המיועדים לרכך את העור.

עם הזמן, ספות מעור עשויות לבקוע כתוצאה מהחום ומהלחות, דבר שניתן להימנעות אם משתמשים בתכשירי לחות לספות עור. כשאתם מורחים תכשירי קונדישינר (מרכך עור) על הספה, הקפידו תמיד לעשות לספה מסאז' איכותי ויעיל באמצעות מטלית יבשה (היא תהפוך להיות לחה בגלל התכשיר, כך שניתן ורצוי מדי פעם להחליף גם את המטלית). אם אתם שמים לב שעל המטלית יש הרבה צבע, כנראה שהתכשיר ממש לא מתאים לסוג הספה שלכם וכדאי מאוד להפסיק באותו הרגע. מומלץ מאוד לנקות בעזרת מטלית לבנה, כך תוכלו בעצם לראות אם יורד צבע מספת העור שלכם, או שמא הכול בדר ואפשר להמשיך.

בכל מקרה בו אתם נתקלים בקושי כזה או אחר, מומלץ לפנות אל צוות המקצוענים האישי שלכם – חברת Clean2u המספקת שירותי תחזוקת ספות עור מכל הסוגים למעלה מ-15 שנים. אתם מוזמנים אפילו לצלם את ספות העור לפני התהליך, סתם בשביל שתהיה לכם תזכורת קטנה שתעיד על השוני הגדול. צרו קשר עוד היום עם חברת Clean2u וזכו לייעוץ אידיאלי בכל הקשור לשירותי ניקוי ספות ותחזוקה. 

Clean2u 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *